Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy Rzepiska – Oferty sprzedaży i najmu domów w Małopolsce

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

1 189 000 zł210 m² 5 661,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 497 m²

Dom W rzepiskach - wyposażenie W cenie, gruntowa pompa ciepła, klimatyzacja I garaż 160m Szukasz nieruchomości, która jest niemal samowystarczalna, nowoczesna i oferuje przestrzeń,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Rynek pierwotny

Dom bliźniak, ul. Długa

Kiełpino(Rzepiska + 25 km)

639 000 zł84,40 m² 7 571,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż nowoczesny lokal w domu dwulokalowym na kameralnym osiedlu Zielone Tarasy w Kiełpinie Pomorskim. Nieruchomość o powierzchni 84,40 m została zaprojektowana z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom wolnostojący Ślesin

Ślesin(Rzepiska + 15 km)

440 000 zł110,92 m² 3 966,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom wolnostojący Z ogromną przyjemnością prezentujemy nową, kameralną inwestycję obejmującą dwa budynki mieszkalne jednorodzinne, zlokalizowane w malowniczej miejscowości Dąb, tuż obok.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Ramleje

Ramleje(Rzepiska + 21 km)

2 190 000 zł90 m² 24 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty: duża działka o powierzchni aż 6000 m Bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem Falsztyn

Falsztyn(Rzepiska + 12 km)

3 980 000 zł314,45 m² 12 657,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferta na wyłączność - Rezydencja Falsztyn obejmuje dwa luksusowe domy ze spektakularnym widokiem na jezioro, położone blisko popularnych atrakcji turystycznych regionu. W otoczeniu znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Ślesin

Ślesin(Rzepiska + 15 km)

249 000 zł30 m² 8 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:632 m²

Na sprzedaż domek letniskowy położony w malowniczej, cichej i spokojnej okolicy w miejscowości Ostrowy, gmina Ślesin. Nieruchomość znajduje się w niewielkiej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem, ul. Chłabówka

Toporowa Cyrla,Zakopane(Rzepiska + 17 km)

2 250 000 zł350 m² 6 429 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:837 m²

Oferujemy do sprzedaży wyjątkowy budynek w sercu Zakopanego, który od kilku lat pełni funkcję pensjonatu, przyciągając turystów swoim urokiem i komfortem. Wolnostojący dom o pow. 350m2.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Krzeszna

Krzeszna(Rzepiska + 14 km)

1 349 000 zł244,20 m² 5 524,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:811 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż dom w sercu Szwajcarii Kaszubskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Słoneczna

Nakla(Rzepiska + 7 km)

1 750 000 zł300 m² 5 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:7 656 m²

Dom jednorodzinny z halą produkcyjno-usługową - Nakla, gm. Parchowo, pow. bytowski (woj. pomorskie) Wyjątkowa nieruchomość na sprzedaż - dom o atrakcyjnej architekturze wraz z dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Włocławska

Skulsk(Rzepiska + 6 km)

545 000 zł150 m² 3 633,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości gruntowej zabudowanej, zlokalizowanej w miejscowości gminnej Skulsk usytuowanej w pobliżu dwóch jezior (w odległości około.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Rzepiska

Rzepiska,małopolskie

1 300 000 zł680 m² 1 911,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:831 m²

Rzepiska (gm.Bukowina Tatrzańska) - sprzedam pensjonat w idealnej lokalizacji. przy głównej ulicy z widokiem na panoramę Tatr i zadbane góralskie zabudowania. W bliskim sąsiedztwie.